DOVOLENÁ V ITÁLII A V ČESKU +420 542 214 140 erbia@ckerbia.cz

Tesero

Středisko Tesero se nachází v nadmořské výšce 1000 m.n.m. a je považováno za kulturní a historické středisko Val di Fiemme. Městečko leží mezi středisky Cavalese a Predazzo. Jedná se o menší a klidnější středisko s malým hezkým centrem. Tesero je známé svými kulturními hodnotami a kaplí San Rocco s fasádou zdobenou freskami. Návštěvníkům jsou vytvářeny skvělé podmínky jak pro sjezdové lyžování, tak i pro běžecké lyžování. I ostatní místa lákají k výletům, k dispozici jsou kryté bazény, tenisové kurty, zimní stadion a kluziště v přírodě.

Tesero, se svými kostely, okrasnými hlavicemi sloupů a starodávnými tradičními domy, představovalo kulturní a umělecké středisko. Každým rokem se v ulicích městečka pořádá velmi oblíbená výstava jesliček.
V okolí Tesera se nacházejí rozsáhlé lesy. Můžeme se zde věnovat nordic walkingu nebo podnikat dlouhé procházky v krásné přírodě.
Tesero tvoří společně se sjezdovkami vleky v Predazzo a Obereggen lyžářské centrum Latemar, které nabízí 43 km sjezdovek.
Tesero je běžkařské středisko v blízkosti nalezneme lyžařské areály Alpe di Pampeago a Skicenter Latemar.
Na běžkaře čeká 150 km drah, které jsou připojené na rasu Marcialonga mezi Ladogi Tesero, Passo Lavazé a Bellamonte. Na Lavazépass ve výšce 1.800 m se nacházejí vysokohorské stopy, které jsou určené zkušeným běžkařům.

Zobrazen jediný výsledek

Wishlist 0
Continue Shopping