DOVOLENÁ V ITÁLII A V ČESKU +420 542 214 140 erbia@ckerbia.cz

Cavalese

Zimní středisko Cavalese se nachází v údolí Val di Fiemme. Cavalese je oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené, při které můžeme obdivovat krásy okolí. Horské středisko nabízí možnosti horských túr, procházek, jízdy na koni. K dispozici je zimní stadion, wellness centrum a fitness. Cavalese vzniklo na kopci ledovcového původu a patří mezi významné turistické centra.
Cavalese, nabízí bohatý společenský život. Místní restaurace nabízejí tradiční kuchyni i krajové speciality. Za návštěvu stojí starobylý Biskupský palác, který je sídlem historické společnosti „Magnifica Comunitá di Fiemme“ a trvalá výstava ,,Centrum současného Umění v Cavalese“.
V Cavalese se již dvakrát pořádalo Mistrovství světa v severském lyžování a pravidelně se tu konají Světové poháry v běhu na lyžích a probíhá zde i závěrečná etapa Tour de Ski.
Na běžkaře čeká 150 km drah, které jsou připojené na tasu Marcialonga mezi Ladogi Tesero, Passo Lavazé a Bellamonte. Na Lavazépass ve výšce 1.800 m se nacházejí vysokohorské stopy, které jsou určené zkušeným běžkařům.

Zobrazen jediný výsledek

Wishlist 0
Continue Shopping