DOVOLENÁ V ITÁLII A V ČESKU +420 542 214 140 erbia@ckerbia.cz

San Martino di Castrozza

Středisko San Martino di Castrozza se nachází na hranici mezi Fleimtálskými Alpami a Dolomitami. Na středisko San Martino di Castrozza se vztahuje Dolomiti Superskipas.
Skiareál San Martino di Castrozza se skládá ze tří částí: Na Col Verde najdeme cvičné sjezdovky, ne kterých si můžeme užít noční lyžování. Další dvě části jsou vzájemně propojeny a nabízejí červené a černé sjezdové tratě. V dolní části Malga Ces jsou mírnější svahy pro začátečníky. V Passo Rolle lze díky vysoké nadmořské výšce lyžovat již od začátku prosince až do konce dubna.
Skiareál nabízí modré a červené sjezdovky, pro pokročilé lyžaře a je zde jedna černá, která se táhne z vrcholku Tognazza.
Pro běžkaře jsou připraveny upravované běžecké tratě v Passo Rolle a přímo v městečku San Martino di Castrozza. Pro příznivce snowboardinku a freeridu má středisko k dispozici 2 snowparky. Středisko dále nabízí dvě lyžařské školy, dětské zábavné areály, ledové plochy pro bruslení, sportovní střediska, krytý bazén a saně s koňským potahem.

Zobrazen jediný výsledek

Wishlist 0
Continue Shopping