DOVOLENÁ V ITÁLII A V ČESKU +420 542 214 140 erbia@ckerbia.cz

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio, jedno z nejstarších, nejznámějších a oblíbených středisek v Itálii, obklopené jedinečnou scenérii Brentských Dolomit.
Centrum obklopují sjezdovky propojené na jedné straně s Pinzolem a na druhé straně
s Folgaridou a Marillevou. Každoročně se zde pořádají závody Světového poháru. Z vrcholu Palon vede slalomová trať 3-TRE.
Od roku 2012 je Madona di Campiglio propojena s Pinzolem gondolou „Pinzolo-Campiglio Express“. Pinzolo je mnohem klidnější  a hodí se pro rodinnou zimní dovolenou, je zde
i nesrovnatelně levnější ubytování.
Snowpark Ursus pod Passo Grosté založili dva freestyloví nadšenci a nyní přitahuje vyznavače snowboardingu ze širokého okolí. V parku stojí U-rampa, boardercrossová dráha, skoky, boxy a dalších 40 překážek. Pro běžkaře je připraveno 36 kilometrů tratí všech obtížností.
Na promenádě v centru města nejdeme mnoho značkovým obchodům a butiků.
Na historickém náměstí se často pořádají kulturní akce pod širým nebem. V okolí městeček vedou trasy pro pěší turisty, kde projíždějí i koňská a psí spřežení. Večerní zábava se rozjíždí na osvětleném bruslařském rynku, na snowtubingové dráze, v kině, barech, restauracích, ve vinných sklípcích a na diskotéce.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Wishlist 0
Continue Shopping