Všeobecné informace

Vážení klienti, věnujte, prosím, pozornost následujícím podrobnějším informacím a Všeobecným smluvním podmínkám, které Vám mohou pomoci při výběru Vaší dovolené, případně v přípravě na ni.

DOPRAVA
vlastní

veškeré kapacity nabízené v našem katalogu jsou určeny pro zákazníky s vlastní dopravou. Zákazníci obdrží po zaplacení zájezdu ubytovací poukaz, pokyny k odjezdu a barevnou mapu, event. i další materiály.

autobusová 

CK Erbia vypravuje autobusy (kyvadlovou dopravu) do Lignana, Bibione, Caorle, Porto S. Margherita, Altanea, Duna Verde, Villaggio San Francesco, Eraclea Mare, Jesolo, Cavallina, dále v některých termínech do Cupra Marittima, San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica a Tortoreto Lido. Mimo tyto uvedené možnosti Vám ve všech letních termínech zajistíme dopravu do Rosolina Mare, Lido di Spina, Lido Adriano, Cesenatico, Rimini, Riccione, na Palmovou riviéru, do Silvi Marina, na Gargáno do Vieste a také na Ischii. Podrobné informace a ceny viz. Autobusová doprava.

letecká 

na Ischii s odletem z Prahy – podrobné informace viz. Letecká doprava

UBYTOVÁNÍ

V případě individuální dopravy – probíhá vždy v sobotu (pokud není uvedeno jinak) v odpoledních hodinách
V případě autobusové dopravy – klienti budou ubytováni v dopoledních hodinách. Mohou však vzniknout problémy, které CK ani zahraniční partner nemohou ovlivnit a které oddálí možnost předání klíčů novým klientům až na odpolední hodiny. V těchto netypických případech prosíme o toleranci. Pozdější ubytování neopravňuje k delšímu užívání apartmánu, bungalovu či karavanu na konci pobytu.
ODJEZD Informace jsou obsaženy v ceníku.

VYBAVENOST APARTMÁNŮ, BUNGALOVŮ, KARAVANŮ

(dále jen ubytovacích jednotek) Ubytovací jednotky jsou zařízeny základním nábytkem, kuch.kout je vybaven příbory, základním nádobím a potřebami pro jednoduché vaření, lednicí a plynovým či elektrickým vařičem. Trouba na pečení není zpravidla k dispozici. Každé lůžko je vybaveno dekou a polštářem, lůžkoviny, tj. prostěradla a povlečení (pokud není zahrnuto v ceně) je nutné vzít vlastní nebo je lze na místě pobytu za cenu uvedenou v ceníku zapůjčit. Čistící potřeby, utěrky a ručníky ve vybavení nejsou, nutno vzít s sebou.

POČET UBYTOVANÝCH OSOB

Bez předchozí domluvy v CK nesmí být vyšší než je počet lůžek v ubytovací jednotce. Překročení počtu ubytovaných osob v apartmánu bez předchozího nahlášení v CK je považováno za porušení vnitřního řádu a může být zahraničním partnerem postihováno. U vyznačených míst s dětskou slevou lze ubytovat nad kapacitu ubytovací jednotky jedno, maximálně 2 děti do 6 let věku bez nároku na lůžko. Vždy je však nutno tyto děti nahlásit již při platbě zájezdu do Cestovní smlouvy/přihlášky CK Erbia. Nebude-li tak učiněno, nemůže být počet osob v ubytovací jednotce vyšší než počet lůžek.

ZÁVĚREČNÝ ÚKLID

U většiny pobytových míst je nutno v místní agentuře zaplatit poplatek za závěrečný úklid a desinfekci ubytovací jednotky. I když je však úklid zaplacen nebo je zahrnut v ceně, je nutno provést před odevzdáním ubytovací jednotky alespoň základní úklid – vynést odpadky, umýt nádobí a odmrazit a vymýt lednici.U pobytových míst, kde se úklid povinně neplatí, je nutno provést před odevzdáním apartmánů výše uvedený základní úklid kompletní úklid podlah, kuchyně i soc. zařízení. Pokud nebude apartmán předán uklizený, může agentura požadovat poplatek za úklid.

VRATNÁ KAUCE

Při přebírání klíčů od ubytovací jednotky je vždy nutno složit v agentuře kauci, která bude po odevzdání klíčů na konci pobytu vrácena v plné výši, pokud klient nezpůsobil v průběhu pobytu vlastní vinou v ubytovací jednotce nějaké škody a provedl závěrečný úklid.

ZÁSTUPCE V MÍSTĚ POBYTU

V Lignanu, Bibione, Caorle, Porto S. Margherita, Altanei, Duna Verde, Eraclea Mare, Jesolu a Cavallinu je ve vymezených úředních hodinách přítomen zástupce CK Erbia. Ve všech agenturách v místech uvedených v katalogu se domluvíte italsky, anglicky, německy, mnohde i česky a slovensky. Při problémech s ubytováním či jakýchkoliv problémech spojených s ubytováním během pobytu se můžete obrátit na kontaktní linku CK Erbia v Itálii, kam je možné telefonovat v akutních případech 24 hodin denně. Bližší informace a tel.číslo obdrží všichni zákazníci s pokyny na cestu.

POJIŠTĚNÍ CK PROTI ÚPADKU

Všechny zájezdy v tomto katalogu jsou pojištěny ve smyslu zákona č. 59/1999 Sb., tj. proti úpadku cestovních kanceláří (viz. Všeobecné smluvní podmínky CKE).

POJIŠTĚNÍ KLIENTŮ NA CESTY DO ZAHRANIČÍ

Podrobné informace viz. Cestovni pojištění

POBYT SE ZVÍŘATY

V některých pobytových místech je výslovně zakázáno mít v ubyt. jednotce domácí zvíře, někdy lze po předchozím nahlášení a zaplacení poplatku vzít zvíře s sebou. Konkrétní informace žádejte v CK. Přeprava zvířat v autobusu je zakázána !!! Další informace ochotně poskytne naše CK nebo naši prodejci.